| AnemonaP a întrebat:

Am o pereche noua de casti pentru laptop,sunt foarte bune. Le am de vreo luna. In seara asta am fost cu ele pe afara,era frig,iar acum cand le-am bagat in laptop parca se aude atlfel, ce as putea face?

1 răspuns:
| LibelulaMov a răspuns:

Buna. Incearca sa le ti intr-un bol mai maricel cat sa incapa ele, plin de orez, s-ar putea sa se fi creat condens venind de afara in casa ( de la frig la cald ) si sa le fi afectat umezeala. Orezul va ajuta la absortia umezelii.