| abcdefgh a întrebat:

Am o problema.Am facut un cd pe nero in care am bagat muzica.Am bagat prima melodie, am dat Burn am scos CD-ul apoi l am bagat iar sa vad daca s a salvat melodia(se salvase). Cand am vrut sa bag si alte melodii nu a mai mers.Imi apare: Please insert an empty disc to write to...
Disc required for the compilation: CD-R/RW
Si
Disc type in the recorder: (Emplty)
Ce inseamna asta? CUm pot sa fac sa bag mai multe melodii? funditaaaa!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Fluturas nu mai ai aripioare domnul nero ti le-a taiat!laughing Trebuia sa setezi nero sa nu finalizeze cd-ul asfel incat atunci cand muchiul aripioarii tale isi mai dorea inca o melodie pe acel cd ...sa o scrie far probleme! Succes Omide fata tatiii!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa le bagi pe toate odata. Acolo scrie sa bagi un cd gol. Dupa ce ai scris ceva pe el nu mai merge sa sa mai scrii si altceva (la mine merge ) dar cred ca e din vina nero-ului sau cd-ul e plin (ceea ar fi absurd - sa se umple cu o melodie) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa fii prea "inteligent" sa nu stii ca se baga mai multe melodii pentru ca nu merge sa dai burn dupa o mel si dupa aia sa bagi alta