| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a reinstalat cineva Windows-ul, dar acum nu-mi mai merge Nero. M-am uitat la setări şi am văzut că era Nero 6 şi eu am nevoie de Nero 7.Am dezinstalat Nero 6 şi am instalat Nero 7 şi tot nu merge. Îmi apare o eroare de genul:Sorry, your compilation cannot be written on this cand of disk. Please insert a disk of the correct type or modify the settings of your compilation to make it compatible with the current disk. Ce aş putea face, sau ce setări aş putea schimba? Mă poate ajuta şi pe mine cineva? Vă rog frumos.CATEGORIE SUPRASOLICITATĂ.

Răspuns Câştigător
| w0rkSpace a răspuns:

Este de la HD (HardDisk ) nu suporta programul cred |thinking

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Instaleaza Nero 7 si ar trebui sa mearga.
http://www.hit.ro/downloads/benchmark/Nero-7-Premium-7.11.6.0

| vawert88 a răspuns:

Instaleaza Nero 10 10.0. 13100 Lite merge foarte bine si nu face figuri, cand ii scrii serialul decupleaza internetul