| AnaMariaFlorina a întrebat:

Am o problema... Am fost etichetata intr-o postare de pe Facebook.Am intrat sa vad despre ce era vorba si automat mi-a aparut in cronologie ca am distribuit ( de o gramada de ori ) un video. Este o fata care danseaza. dar dansul este cam nepotrivit pentru a-l vedea toti prietenii din lista care au fost etichetati si ei fara voia mea. Problema este ca nu pot sterge postarea. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Elly94sweet a răspuns:

Sigur nu e virus?

| AnaMariaFlorina explică (pentru Elly94sweet):

Cred ca da. Dar nu prea stiu ce sa fac.

| AnaMariaFlorina explică (pentru Elly94sweet):

Cred ca da... dar nu prea stiu ce sa fac...

| Elly94sweet a răspuns:

La asta cu virusul nu ma pricep nu am patit, dar am vazut tot felul pe FB cum ca ar fi vreun virus..reinstalare de windows..habar nu am :l