| Bernard_Alexandru_1996 a întrebat:

Am o problema. Am un HP Pavilion zd8000. Recent mi-am luat casti cu microfon. Ok, castile sunt ok, dar microfonul nu functioneaza. M-am gandit ca este defect, dar totusi nu am ales varianta asta. Eu cred ca este de la driver audio. Am un Conexant AMC Audio. Parerea voastra care este? Va rog raspundeti-mi rapid. Am o sedinta pe skype si trebuie sa aflu imediat cauza. Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai de cat sa le incerci la un prieten. Daca nici acolo nu merge microfonul cumpara-ti altele. Daca nu mai umbla pe la setari.

| K0sti a răspuns:

Poate o fi pe mute!