| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cand instalez Microsoft office.am windows 7 si azi mi-am reistalat windows-ul si acum am vrut sa bag office dar in mai multe randuri mi-a dat eroare.am cautat eroarea pe net si avea legatura cu Microsoft framework.am dezinstalat varianta de pe pc, am luat alta de pe net dar tot degeaba.am incercat sa instalez office 2007, nu a mers.ce pot face? am mare nevoie de pachetul office

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza windows si fa-i update.
dupa aceea instaleaza office.
in caz ca iti da probleme imi spui

| valentin75 a răspuns:

Salut! Office are nevoie de licenta! Poate incerci variante!
http://www.computerica.ro/top-5-alternative-gratuite-la-microsoft-office/