| Ilovemyboy a întrebat:

De ce nu pot instala Microsoft Office? am avut 2003 l-am dezinstalat am vrut sa-mi bag 2007 dar nu ma lasa spune ceva de genul"pachetul nu a reusit instalarea" oare de ce nu ma lasa? si nu mai pot instala nici un tip de microsoftsad, astept raspuns, multumesc multhappy:*

1 răspuns:
| teaaa a răspuns:

Depinde de pe site-ul de pe care il iei office 2007 si de sistemul tau de operare; verifica-le! daca tot nu merg incearca sa il descarci de la brothersoft.com; oricum nu o sa iti tina mult de pe net