| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Buna
am o problema cu aparatul foto
am incercat sa -l deschis, sa ma uit la niste poze, si imi arata pe ecran" reintroduceti card memorie"
si l-am mai reintrodus de cateva ori dar tot degeaba.
funda pentru cel mai bun raspuns
multumesc frumos de ajutor

4 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Presupun ca e un adaptor cu card microsd introdus. vezi daca cardul mic, dinauntru este pus bine. scoate-l si baga-l din nou [ce urat a sunat.] si daca tot nu merge incearca sa introduci un alt card de memorie. sa daca tot nu merge inseamna ca e de la aparat.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru SpawNury):

Nu este card cu adaptor, e Verbatim SD.

| benyamin77 a răspuns:

Hi. Incearca sa copiezi pozele pe pe card pe un pc, apoi formatezi cardul...le copiezi din nou pe card si introduci cardul in aparat...si te uiti la pozewinking
Asta daca functioneaza metoda mea, desigur laughing

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru benyamin77):

Hmmm, nu merge nici asa cum ai zis, " reintroduceti card memorie" imi apare peste tot, cand intru la setari, cand vreau sa fac poze etc...straight facestraight face