| ZOUKYE a întrebat:

Am o problema cu boxele la pc.Am driverul de sunet Realtek Audio Manager si mergea minunat.La un moment dat a inceput sa mi zica,ca boxele castile si tot sunt conectate si daca dadeam OK, iarasi aparea asa ca l am dezistalat si l am instalat din nou.Din nou aceeasi problema si iar l am dezistanlat.Azi am incercat sa-l instalez.lam instalat si.......desi boxele erau conectate la pc nu se auzea nimic.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ioiomama a răspuns:

Dai re adica sai dai sa refaca fiecare boxa cat ai 7.1 6.1 doua boxe mici cum ai

| ZOUKYE explică (pentru ioiomama):

Pai am 4 boxe mici si atat dar la mine merg doar doua.....Si cand am reinstalat Realtek nu le mai recunoaste iar cand incepe sa le recunoasca nu se audangry...