| Ibra1000 a întrebat:

Buna, am o problema cu calculatorul, cand il deschid imaginea este neagra dar in cateva minute imi apar niste dungi albe si aboi tot ecranul monitorului devine alb si dupa ce ii dau restart de vreo 2 ori isi revine. Care ar putea fi cauza?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Vezi daca nu este de la windows, daca era o problema din componente nu se mai aprindea.

| sierra1 a răspuns:

Verifică toate conexiunile eventual implicate in asta: memorii, placă video, hd,...