| claudiab31 a întrebat:

am o problema cu facebook-ul. Nu se mai deschide de vreo saptamana. Am instalat Opera, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome si de pe toate apare aceeasi chestie: This webpage is not available. Am sters toate cookies-urile, am schimbat data si ora, (desi erau ok).Am mai intrat pe IE Tools, Internet options si nu aveam activata chestia cu LAN settings. I-am dat restore cu data de 30.04. 2014 si a mers fix 24 de ore. Am incercat sa dau iar restore dar nu mai merge, decat cu data de 10 mai cand am dat prima oara. Nu stiu ce as mai putea face. De pe telefon pot intra in cont prin wireless-ul de acasa. La serviciu pot intra in cont, numai acasa de pe laptop nu pricep ce are. Am ASSUS X 55V.Intrebarea mea este cum as putea sa rezolv aceasta problema? Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Regleaza data si ora la pc, pentru ca sunt in urma! Apoi da un restart pc si intra pe facebook.
Bafta!

| awspam a răspuns (pentru alexxis0712):

Daca nu a mai intrat sa iti multumeasca, probabil da clickuri pe Facebook, clicky clicky clicky clicky clicky clicky clicky

| claudiab31 explică (pentru alexxis0712):

Data e bine, e 13.05. 2014 si ora 18.06. Nu pricep ce as mai putea regla.