| Raluca046 a întrebat:

Buna happy Am o problema cu ID Apple...Mi-am facut cont pe App Store de pe calculator si cand vreau sa ma loghez pe telefon, nu imi merge. Va rog sa ma ajutati.Multumesc

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Pai din cate stiu App Store nu este valabil pe calculator ( doar daca calculatorul tau este Mac). Daca ti-ai facut cont de pe un site gen '' app.store.com'' sau ''apple.store.com'' ai luat teapa. Un cont sigur iti poti face de pe: http://www.apple.com/
.

Daca contul e de pe situl official al celor de la Apple atunci incearca sa schimbi parola si sa ai grija ce litera diferita folosesti si ce cifre.

| Raluca046 explică (pentru Tavy100):

Mi-am facut de pe Itunes.

| nunuconteaza a răspuns:

Trebuia sa ti-l faci direct de pe telefon! la mine asa e