| angelcore a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. Banuiesc, nu stiu sigur, windowsul meu continua sa imi schimbe backgroundul diin orce imagine in negru. Care ar putea fi problema?

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa ai windows cu licenta si nu piratat, atunci nu o sa mai ai ecranul negru!

| angelcore explică (pentru K0sti):

Nu eu mi-am instalat windowsul ok?! Varul meu se pare ca nu a avut chef sa ma intrebe daca vreau un windows cu licenta si mi-a pus un windows pe care il avea. Nu e vina mea! O sa imi cumpar un windows nou cat de curand pot Ok?!

| K0sti a răspuns (pentru angelcore):

Eu ti-am spus cauza! Mai departe faci ce crezi ca e mai bine pentru tine!

| angelcore explică (pentru K0sti):

Stiam asta voiam sa vad daca pot sa scap cumva de chestia aia enervanta!

| K0sti a răspuns (pentru angelcore):

Daca esti fata isteata, il intrebi pe Google, nu aici, cand stii ca esti in culpa! Da...
V-am mai spus eu, nu va potoliti pana nu o sa va pomeniti cu niste musafiri nepoftiti...

| Misfits a răspuns:

Ai windows fara licentawinking

| angelcore explică (pentru Misfits):

Stiu. O sa imi cumpar unul nou.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Versiunea ta de windows nu este activata, trebuie sa o activezi dar daca intri ca si administrator in cmd si scrii slmgr -rearm se rezolva timp de o luna, dupa o luna o sa revina problema