| YQANA a întrebat:

AM o problema cu mess-ul de curand mi-am facut windosul! si am instalat mess-ul si nu imi merge id-ul orice id am incercat toate nu MERG! straight face dar nu stiu ce se intampla l-am instalat si dezinstalat de 3 ori straight face va rog ajutati-ma DAU FUNDA! straight face

2 răspunsuri:
| CrinaHer a răspuns:

Buna, acelasi lucru am patit si eu, incearca sa te loghezi pe id de pe e-buddy, messenger online sau pe imo.im si daca iti merge sa te loghezi pe site-urile astea dar pe mess nu iti merge atunci trebuie sa trimiti o cerere la cei de la yahoo sa iti deblocheze contul. O data la ceva timp se apuca sa blocheze conturi, pentru spam sau ceva de genu. Daca te-au sters prietenii din lista si te-au bifat ca a fi spam atunci ai gasit raspunsul. Bafta!

| gabutszu a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca merge netul?