| Kiddduuuuu a întrebat:

Bunna Am o problema care ma cam chinuie de ceva timp. Am mess 11 si l-am dezinstalat si l-am instalat iar si acum am mai multe emoticoane si celelalte chesti noi. Dupa un timp straight face dupa ce me-au aparut toate astea numai merge sa trimit nici un emoticon. e scriu imi apar si cand dau enter nu merg. Pur si simplu nu stiu ce sa mai fac. Daca puteti sa ma ajutati va rog Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai dezinstalat YM 11 si ai instalat YM 11, 5 o versiune noua de la YM. Dezinstaleaza daca mai ai si alte emoticoane de genul Sweet! YM -> Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, in cazul tau Sweet! YM si click pe 'Uninstall' (Eliminati). Da un restart si intra pe YM.

| Kiddduuuuu explică (pentru neluL):

Da ai dreptate. Am facut asa da inainte sa vad raspunsul tau. Mersi mult oricum. :*

| neluL a răspuns (pentru Kiddduuuuu):

Atunci, imi pare bine daca ai rezolvat problema!