| Xenoverse a întrebat:

am o problema cu mouse-ul, cand ii dau scroll imaginea de pe pc tremura face sus jos, ce e de facut?

6 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ai doua variante...
1) Daca esti prieput il desfaci il cureti bine, mai ales rotita mai exact dedesubt ai un buton pe el insisti cu o carpa si spirt. apoi lasi la uscat.
2) cumperi alt mouse mai de calitate... minim 120 roni.

| Zaygon a răspuns (pentru SasNetRomania):

120 roni pe un mouse? Ii ajunge un mouse de maxim 30 lei. Am un coleg de faculta care si-a luat mouse de gaming de 150 lei si dupa o saptamana a cedat.

Am avut mouse de 10 lei luat din Auchan si m-a tinut 3 ani si jumatate(si a cazut de atatea ori de pe birou, am renuntat la el doar pentru ca nu mai mergea clickul pe scroll).

| SasNetRomania a răspuns (pentru Zaygon):

120 lei am zis un pret decent si mouse decent... un mouse bun ajunge si la 600 lei. Cat dai atat face sti cum e. Cat timp e un mouse ieftin evident ca pica ba una ba alta, cum ai patit tu sau cel care a deschis acest topic. Evident ca si cele scumpe pica depinde de noroc, insa probabilitatea e mult mai mica la cele scumpe si exista garantie. Eu personal am un mouse de 250 lei, nu regret nimic...are peste 2 ani in gaming si nu consider ca e scump.

| AurelionSol a răspuns:

Problema este la mouse, am avut si eu această problemă, s-a rezolvat la cumpărarea unui mouse nou.

| AurelionSol a răspuns:

Problema este la mouse, am avut si eu această problema, s-a rezolvat la cumpararea unui mouse nou.

| NedescuEduardAdrian a răspuns:

Si la mine se întâmpla la fel, doar ca la un joc. Dau zoom in si zoom out si tremura zoom-ul. Nu stiu ce e de făcut. Poate ca e un mouse vechi si trebuie sa cumperi unul nou? Cel putin așa e pentru mine. Al meu e vechi.