| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu mousu nu e dela mous cred cai dela wuindols ca defiecare data cand se blochiaza daca dau un resent dupa aia merge si uneuri mai schimb mufel si dupa aia merge da tot se blochiaza, ma puteti ajuta va rog

12 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ticule este de la un virus care ai tu in windows fai o scanare cu Antivirusu! daca nu depisteaza nimica atunci schimbati mausul > astept funda

| Dubaster a răspuns (pentru itsoft):

Cersetorule de fundite poate i-l inveti sa si vorbeasca romaneste in caz ca a-ti rezolvat problema cu "mausul" happy ce zici? Omu nu stie sa-si pronunte numele nu mai vorbesc sa si-l scrie si tu ii povestesti de antivirus? Specialistii lu' Peste. "Daca ceva nu merge e virus, daca ceva nu se deschide e virus, daca ceva nu functioneaza cum trebuie e virus, daca ceva nu stiu ce mama dracu are sau bazaie schimba windowsu'" Voi ganditi inainte sa vorbiti? Cacati prosti happy
Unde *** o sa ajunga prostia asta? Eu sunt tare curios happy Ia vezi poate poti sa imi raspunzi si la intrebarea asta ca tot esti tu specialistu in domeniu. Se mai abtine omu, tace, inghite da cand vezi atat prostie te apuca crizele. Mai duceti-va-n *** de retardatii universului!

| itsoft a răspuns (pentru Dubaster):

Mincami-ai **** de retardat mintal ce esti bai IT **** mele mata este cersetoare date dracu deici daca tot vb rezolval tu pe baitu ala fraiere cu ochi care esti. Ducetiva ba la furat de nenoriciti care sunteti ita fraiericu ce vb el mars in *** mea

| itsoft a răspuns (pentru Dubaster):

Si ce ma te oftici ca tu nu ai funde sau care este treba sa tile legi de fund si sa fugu cu ele

| Dubaster a răspuns (pentru itsoft):

Uuuuuuuu :d mai speriat blushing

| itsoft a răspuns (pentru Dubaster):

Pe bune uite acum sunt ud tot "))laughing

| Dubaster a răspuns:

Am ramas fara cuvinte SINCER straight face Nu ma mira nimic!

| ZvT a răspuns:

Ungur prost făcut din tată ţigan şi mamă ţărancă, chiar nu îţi eşte ruşine să îţi baţi joc de limba română în halul asta?

| steffyboy a răspuns:

Esti beat?