| Cossmo a întrebat:

Am o problema cu site-ul facebook. Daca incerc sa ma conectez de pe laptopul meu,nu pot! Imi apare pagina ca si cum nu s-ar incarca suficient,ca si atunci cand nu ai destula viteza,dar cand ma conectez de pe alt dispozitiv, la acelasi internet functioneaza.Ma puteti ajuta cumva?

4 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Buna! Sterge memorie cache a browserului din istoric>sterge datele de navigare>bifeaza cookies and other si Imaginile memorate in Cache!winking

| Cossmo explică (pentru LeMike):

Tot nu functioneaza!

| LeMike a răspuns:

Reinstaleaza browserul!
Pe alte site-uri se incarca?

| Cossmo explică (pentru LeMike):

Orice site se incarca cu exceptia facebook-ului care nu merge pe niciun browser