| 0PopaPorno a întrebat:

Am o problema cu un laptop Acer. Il pornesc,se deschide si ajunge in punctul in care trebuie sa se incarce si face asta la infinit, ramane asa incarcandu-se. Ce sa-i fac? Cu safe mode n-am reusit sa fac nimic. heelpp

1 răspuns:
| ChrystianSandu a răspuns:

Puteai pune intrebarea o singura data, daca o pui de mai multe ori nu o sa obtii nimic. Să se încarce Windows-ul? Daca da, atunci nu prea mai ai ce sa ii faci (doar sa incerci un Windows Repair de pe CD). Daca ai date importante pe PC, porneste-lxcu un RescueDisk (BitDefender, etc.) si pune datele pe un stick.