| Duguldur a întrebat:

Laptop Lenovo... I-am dat update s-a restartat, se deschide ramane blyocat la imaginea cu Lenovo incarcandu-se, F8 nu merge ca sa intru in safe mode., de bootat merge pana la un punct apoi ramane negru ceva timp... Alta tasta pentru windows 10 nu este in afara de F8? Pt a intra macar putin

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Asteapta mai mult. Daca etse un update important poate dura si 10 minute

| KZYukki a răspuns:

"Pentru a intra macar putin"
Aici vreau sa te intreb... unde? In BIOS? Safe Mode? Inafara de F8, pentru Safe Mode, din cate stiu nu mai exista alta tasta. Ca sa intrii in BIOS pe de alta parte, tine de laptopul tau. Eu am Acer si folosesc F2 ca sa intru in BIOS...
Problema cu update-ul o mai patesc si eu.
Dupa update se deschide mai greu si sta putin mai mult la ecranul negru dupa ce apare imaginea de boot a windwos-ului. Dar porneste intr-un final. Eu zic sa astepti mai mult

| Duguldur explică (pentru KZYukki):

Ok, incerc sa aștept mai mult?