| Alex979 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Nokia C3, Mi-am blocat codul de siguranta si nu pot nici macar sa-l mai deblochez ca imi cre codul.As dori un cod ceva pentru deblocare.

1 răspuns:
| sebipopescu1 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru si m-am dus cu el la un magazin care se ocupa cu asa ceva si mi-a reinstalat soft-ul insa mi-am pierdut contactele din telefon, insa pozele si melodiile mi-au ramas. cand l-am dus acolo l-am intrebat daca nu poate sa le salveze si pe acelea si mi-a zis ca la unele modele merge si asta, insa la al meu nu merge... acum nu stiu exact daca te-am ajutat, dar iti zic ca acele coduri de pe internet nu prea functioneaza