| RoxyStely a întrebat:

am o problema de vreo o saptamana : nu merge sonorul, dar boxa e bagata in priza si sonorul si volumul sunt la maxim. daca mi-ati putea spune ce sa fac sau ce s-ar fi putut intampla ar fi super!
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Dezinstaleaza drivaru de la sunet din Device Management click 2 mouse si dai pe Uninstall, dai restart. si la urma te duci pe sitesu oficial al placi de baza si descarci drivaru. daca nu reusesti cautama pe ID: itsoft_2011

| RoxyStely explică (pentru itsoft):

Merci,am rezolvat!

| itsoft a răspuns (pentru RoxyStely):

Cu Placere!

3 răspunsuri:
| TheLittleCurious a răspuns:

Incearca sa dai pe difuzorul din bara daca nu iti apare inseamna ca e din cauza virusilor. Iti spun asta pentru ca mi s-a intamplat si mie. Poti sa incerci si sa reinstalezi driverul de sunet (da nu stiu daca o sa mearga).