| AdiSt a întrebat:

Buna; Am o problema la telefonul LG gd510pop. Imi apare desenul cu castile desi nu sunt conectate si nu pot vorbi la telefon fara casti. Cum as putea proceda sa rezolv problema si sa pot vorbi la telefon si fara casti?

Răspuns Câştigător
| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Şi eu am avut problema asta, la setări trebuie să ai opţiunea Reset, sau ceva de genu'.

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Poti sa iei o scobitoare sau o penseta si sa misti putin conectorii.O bagi in mufa si rotesti in stanga si in dreapta isor.
Bafta!