| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Am o problema.Laptopul meu se supraincalzeste f repede si se inchide singur in maxim jumatate de ora. ce as putea face?sad

Răspuns Câştigător
| BubbleGumyy a răspuns:

Si eu am avut o asemenea problema la dus tata la un specialist si ia lungit termenul de viata(leptopurile au 3 ani garantie si cam atatstau fara probleme) ia bagat un nou windows si la reparat...solutia e sai cumperi un ventilator special care se pune sub laptop si opreste incalzirea...sau in fine ce face se (se gaseste in Carrefour cu 100 si ceva de lei
Mult noroc! PS:scuze pentru greselile de scriere

3 răspunsuri:
| Atreides2 a răspuns:

Bleah, mai dai banii si pe masuta. Incerca sa cureti gaurile alea de aerisire ale carcasei si daca te bagi sa il desafci nitel, sa dai jos o parte din carcasa, curata si ventilatorul. Si vezi unde sa il pui, sa fie suprafete drepte, curate, nu in pat, pe plapuma sau eu mai stiu unde. Si cel mai bun leac, ar fi sa iei un spray cu aer comprimat. I-am auzit pe unii pe aici ca l-ar folosii si sunt cam fericiti.

| ant1 a răspuns:

Foloseste o masuta din aia cu coolere. e vreo 50 de ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema