| BabanAndrei a întrebat:

Buna am o problema mare :

Am o tableta Samsung galaxy tab 4 ai am vrut sa intru intr-un joc si brusc s-a blocat. Ea se poate aprinde dar ecranul nu raspunde la comenzi. Aplicatiile au culori stearse si ora, wi-fi ul, semnalul si bateria au ramas blocate. De exemplu cand s a blocat era ora 16:47 acum este ora 19:21 si aceiasi ora ca atunci cand s a blocat arata. Am incercat sa tin apasat pe butonul de power dar de geaba. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| npx770 a răspuns:

Poate ti-a bagat jocul virusi...

| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a răspuns:

Poate era un joc cu virusi. incearca sa astepti sa nu mai aibe baterie si sa se stinga poate ca dupa ce o aprinzi va merge macar sa dai restart la tableta
ca sa nu mai ai virusi