| BabanAndrei a întrebat:

Buna am o problema mare :
Am o tableta Samsung galaxy tab 4 ai am vrut sa intru intr-un joc si brusc s-a blocat. Ea se poate aprinde dar ecranul nu raspunde la comenzi. Aplicatiile au culori stearse si ora, wi-fi ul, semnalul si bateria au ramas blocate. De exemplu cand s a blocat era ora 16:47 acum este ora 19:21 si aceiasi ora ca atunci cand s a blocat arata. Am incercat sa tin apasat pe butonul de power dar de geaba. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Eu am tab 3 dar si la a mea s-a blocat ecranul cateva minute tot de la un joc.
1. Ori o lasi sa se descarce de tot
2. Factory reset daca poti sa o opresti (eu nu puteam)

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Apasa butonul power pana se stinge.
apoi fa un reset factory