| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna am o problema vreau sa instalez cateva jocuri de pe DVD pe PC si imi da eroarea please insert the correct cd rom select ok and restart application aceste jocuri imi mergeau inainte si acuma numai pot sa-l instalez nici sa ma joc de pe dvd deloc ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Trebuie crack te ajut eu daca vrei.

| GaBByzZuuuuuu explică (pentru Eduard619):

Poti sa ma ajuti te tog de pe site trebuie sa iau crackul si cum trebuie sa-l bag

| Eduard619 a răspuns (pentru GaBByzZuuuuuu):

Add la hardy_respect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e jocul original, cosul pe care il bagi nu e valid. Nu cred nici cu crack sa poti reusi ceva.

| pufosu a răspuns:

Trebuie donwloadat crack-ul si bagat in folderul unde ai instalat jocul incearca si spune-mi daca merge

| DjAlexRadioDanceRapp a răspuns:

Incearca sa bagi crack-ul, sau sa dai auto-play prin deamon tools...sau cum naiba erarolling on the floor