| Burcavlad a întrebat:

Buna, am o tableta care cand o pornesc logoul Android e in loop. Cum as putea sa ii dau factory reset? Am incercat din system recovery dar cand apas butonul de volum nu se intampla nimic.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-i câți va pumni zdraveni. Poate merge. Nu te iau la mișto, așa făceam eu cu tableta mea Huawey MediaPad. De aici i s-a tras și moartea. Doamne ajută, bine că am scăpat de ea. Mereu când intram pe un videoclip de pe Youtube sărea pe ecranul principal.Altă soluție nu prea văd. A! Poți să o duci să ți-o repare. Apropo, ce marcă este?

| Burcavlad explică (pentru anonim_4396):

Marca wolder. a fost cumparata din Spania. am dus-o si ma costa 13000 eur cred ca nu se mai fabrica sau nu stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Burcavlad):

De când ai luat-o? Poate mai este oferită asistență pentru ea. Nu cred că o marcă ce își vinde atât de scump produsele a renunțat de tot la tablete.
Eu te sfătuiesc să îți ei un iPad. Costă numai 1500 de lei.

| Burcavlad explică (pentru anonim_4396):

Am dar icloud lock

Răspuns utilizator avertizat