| PamiPechineza a întrebat:

Buna!
Am Photoshop CS6.Il folosesc de obicei pentru. a face layout-uri pentru Howrse dar acum am incercat sa fac o emblema Mar de Aur (nefinalizat,dar nu asta e important).Am urmarit un tutorial, si a trebuit sa pun aplicatie pentru. pensule, nu pentru casute (rectangle tool). Aveam inainte o optiune cu care puteam pune cat de "umplut" sa fie cu culoare casuta, dar in locul unde era aceea optiune am pus aplicatii pentru. pensule...Brush -Brush Presets.Nu ma refer la Opacity, era o aplicatie. Daca nu stiti despre ce vorbesc, duceti-va pe pagina jucatoarei Roona, casutele de la layout nu sunt umplute 100%, sunt mai nepline.
Sper ca ati inteles ce doream sa zic si ca ma veti putea ajuta.
Funda!

1 răspuns:
| JimmyKids a răspuns:

Ai photoshop-ul pe mod Trial?