| Ovidiu a întrebat:

Exista un soft de manager de brush-uri/pensule pentru Adobe Photoshop? Exact ca in cazurile fonturilor, ca sa nu mai copii brush-urile in partitia C:\\; sa nu mai incarc aplicatia, sa folosesc un manager.

1 răspuns:
| danteewerr a răspuns:

Prietenaș, nu prea ințeleg intrebarea ta, dar, totuși, am să incerc să merg la ghici! Eu cred că cel mai simplu este să descarci știi tu de unde Adobe photoshop cs5 portabil. Deci este versiunea portabilă prietenaș, nu necesită instalare și are tot ce dorești tu. Vezi și tu, caută o versiune portabilă veritabilă! Baftă!