| enaira95 a întrebat:

Buna am primit un mail de la o amica dar de fapt era un virus si acum toti cei din lista mea primesc acel mail ce sa fac sa scap, funda am nevoie urgent de un raspuns

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| IMC90 a răspuns:

Format :C install Ubuntu.

| Varsson a răspuns:

Ia un antivirus/CCleaner

| DaNuTzZ200 a răspuns:

.Iati Microsoft Security Essentials sau refati windowsu happy