| g3orge a întrebat:

am si eu de facut un proiect in power point si trebuie sa il trimit pe yahoo mail, si nu stiu cum, ma puteti ajuta? (mai exact cum sa bag id care mi l-a dat ea(profa)a trebuie sa imi fac cont sau merge si cu id meu) dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic pe yahoo mail/ clic compse message/la to"zxz@yahoo.com (adresa de mail al profesoarei)/subject: power point/clic attach files (incarci fisierul power point)/clic send.Atat.