| Summer5505 a întrebat:

Buna happy.
Am si eu nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes
Vreau sa stiu si eu ce browser este mai bun, pe care mi-l recomandati? Am folosit pana acum Mozilla Firefox, Google Chrome, Maxton Cloud thinking Si nu prea imi merg bine.
Voi ce browser aveti? Si pe care mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| pLeX a răspuns:

Uite ce se foloseste... am luat datele de pe blogul meu:

http://plex015.blogspot.com

Intrare Afişări de pagină
Chrome 11314 (73%)
Firefox 1890 (12%)
Internet Explorer 1595 (10%)
Opera 253 (1%)
Safari 193 (1%)
Mobile Safari 47 (

5 răspunsuri:
| Burdetiu a răspuns:

Eu sunt multumit de Opera

| TempusVernum a răspuns:

Eu folosesc IE10 pe Windows 7 sau 8. Zboara fata de celelalte! E cel mai bine integrat in ecosistemul Windows.
Pe XP folosesc Google Chrome si Mozilla Firefox ocazional. IE8 e prea vechi. Si Opera e bun(dar imi face probleme la cateva site-uri). Toate sunt bune, dar sa fie ultimele versiuni.

Maxthon e o chinezarie, la propriu! E un fel de combinatie intre Google Chrome/Apple Safari si Internet Explorer.

Daca ai Windows 7 sau 8 eu iti recomand IE10. Mie imi merge cel mai bine.
Daca (inca mai) ai XP atunci foloseste Google Chrome.

| InF3CT a răspuns:

Eu ti-as recomanda tot Google Chroome.Parerea mea e ca e cel mai simplu de utilizat.Toata chestia e sa iti mentii calculatorul *curat* si totul o sa iti mearga perfect!

| CryMy1 a răspuns:

Iti recomand Rockmelt. Imi merge excelent.

| ktn91land a răspuns:

Am folosit IE, Mozzila, Opera si Chrome.
Opera are niste optiuni foarte utile.
Ca viteza, Mozilla si Chrome depasesc Opera si IE.
Sunt anumite site-uri care nu vor merge corespunzator decat cu IE (ex. anumite pagini ale bancilor, pentru tranzactii).
Chrome este acum browser-ul zilei. Daca ai grija sa nu-i instalezi prea multe extensii este cel mai rapid.