| cristinuca05 a întrebat:

am si eu o intrebare.acum cateva zile mi-am dus telefonul la reparat la un magazin orange pentru ca se bloca si se amestecau culorile.in fine.problema e ca toate numerele mele s-au salvta in telefon si nu pe cartela SIMcryingsi acum am cartela dar nu mai am nici un numar.credeti ca atunci cand imi vor da telefonul inapoi reparat imi pot recupera numerele din el?sadsa sa le mai am?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| ✿puffa✿ a răspuns:

Da...asa ar fi normal, desi daca e problema de culori afisaj nu pricep ce legatura au numerele.am patit si eu la fel cu un Sony, nu mai mergea ecranul si l-am dus la reparat si pac!-numerele mele erau la locul lor!