| carroline a întrebat:

am si eu o intrebare. Am intrat pe facebook si nu imi mai apare cum imi aparea. nu pot sa vad notificari, imi apare cu un scris albastru, iar cand dau pe el apare mov. nu pot sa ma joc pentru ca imi apare in coltul de sus din dreapta 2 casete albe in care scrie cv. de ce nu imi apare cum aparea? va rog ajutati-ma. Funda!

Răspuns Câştigător
| kysart a răspuns:

Explorerul tau are o problema, incearca sa instalezi chrome sau opera si problema ta e posibil sa dispara.