| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un cititor de carduri incoporat in calculator.Pana acum de cate ori am bagat adaptoare SD mi-a mers.Acum cateva zile am vrut sa verific ceva iar cand am bagat cardul calculatorul nu a vazut nimic dar in schimb becul de la cititor s-a aprins.Am apasat pe toate Remvole Dis, iar la toate imi spunea ca nu e nimic. Spuneti-mi va rog ce sa fac.Raspunul cel mai rapid si mai util primeste funda 100%.

2 răspunsuri:
| mutzy211 a răspuns:

E posibil sa ai o problema cu windows-ul mai exact vreun virus care sa nu-ti mai recunoasca cititorul de card.Formateaza, reincearca si apoi daca apare aceeasi eroare, e posibil sa fie cardul de vina.

| MrMaloneSV a răspuns:

Nu.NU.Abia mi-am reistalat windowsul, am un xp sp 2.Nustiu de ce nu merge ce ar putea fi de vina.Cardul in telefon merge dar eu am nevoie sa pun datele de pe el in calculator. Ajutama te rog