| adeadela87 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Dupa ce a reinstalat fratele meu windowsu am incercat sa descarc yahoo messenger iar apoi dupa ce am dat run mi-a aparut un chenar in care scria sa sterg 100 mb.Am tot sters dar tot asa si nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si de unde l-ai descarcat? happy

| Psychic a răspuns:

Cred ca fratele a si formatat hardul si nu l-a facut cum trebuie. Daca e instalare noua, ar trebui sa ai spatiu suficient, asta presupunand ca nu ai un hard din ala pre-istoric de vreo 3GB.S-ar putea sa fi lasat prima partitie(C-ul) cu prea putin spatiu.