| Katrina1984 a întrebat:

am si eu o intrebare si nu o pot rezolva de o luna am schimbat windosul la computer si am incercat sa instalez skype dar nu se primeste cind sa finisez instalarea imi apare un tabel si scrie (Failed to get proc adress for Get Logical Processor Information (KERNEL 32. dll) nu stiu ce sa mai fac ca sa il pot instala dar de skype am mare nevoie ce sa fac ca sa il pot instala? iar daca instalez o versiune mai veche scrie ca trebuie sa descarc versiune noua unde imi apare din nou eroare Funda

Răspuns Câştigător
| EX a răspuns:

Este o eroare de la windows, probabil aveai CD-ul zgariat. Poti sa incerci sa inlocuiesti fisierul avariat cu altul: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? kernel32.
Il downloadezi si il pui in C:/windows/system 32
Daca nu merge va trebui sa reinstalezi windows-ul, insa va trenui sa cauti alt CD de windows.

| Katrina1984 explică (pentru EX):

Am incercat si tot nu merge

1 răspuns: