| Mady2696 a întrebat:

Am si eu o mica problema:pana acum cateva zile am putut sa intru pe facebook,dar acum imi apare in sir si nu pot sa vad notificarile, nici mesajele si nici noutatile.Ce se intampla? Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Eu iti recomand sa reinstalezi browserul de internet, daca utilizezi internet exlorer iti recomand sa treci pe chrome happy

| Mady2696 explică (pentru M1hai):

Tocmai,ca nici pe chrome nu mai pot sa intru.Imi arata ca se incarca, dar dureaza o groaza si tot nu intra.

| M1hai a răspuns (pentru Mady2696):

Da-mi add pe id-ul japan. mihai si te ajut sa rezolvi problema

| Mady2696 explică (pentru M1hai):

Cred ca poti sa ma ajuti si pe TPU, nu trebuie neaparat sa-ti dau add pe mess.

| M1hai a răspuns (pentru Mady2696):

Incearca sa stergi cache-ul happy