| nepotelu a întrebat:

Am si eu o problema,am un laptop Acer si nu-mi citeste cd in bios,cind e aprins le ctiteste cd-rile tooate dar asa nu il citeste ma poate ajuta cineva? si vreau s-a schim windowsu si un stic potabil nu am,dar cind pun cd in laptop arata ca e gol, dar la alt laptop si la pc de masa merge, am si instalat windowsu-l

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Intra in bios la pagina de boot si acolo la set boot priority selecteaza sa fie DVD-RW (acum probabil la tine e HDD). dai save si exit si trebuie sa o ia. daca nu te descurci cauta-ma pe mess, id mess sprintaroiuflorin

| nepotelu explică (pentru florin1979):

Ce imi mai dai id de mess daca nu raspunzi?