| revers1 a întrebat:

Am si eu o problema cu microfonul.
Vorbeam pe skype si deodata cel cu care vorbeam mi-a zis ca nu ma mai aude pe mine si aude o pacaneala de atunci nu mai mi-a mers microfonul.
Ce pot face? De activat este activat pe mute nu este de dat tare este si sensibilitatea si volumul lui.
Cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Uita-te in spatele unitatii, cu siguranta mufa e trasa pe jumate afara, daca da impinge mufa. happy Daca nu, poate fii facut microfonu scurt circuit. big grin

| revers1 explică (pentru MotanAndrei):

Nu este afara mufa si microfonul merge am incercat pe alt pc

| MotanAndrei a răspuns (pentru revers1):

Atunci instaleaza-ti un flash Adobe [ http://get.adobe.com/flashplayer/ ]

| revers1 explică:

Este instalat sad