| hottweet a întrebat:

Am si eu o problema cu mp4ul meu Philips GoGear.Cand dau sa il deschid imi apare logoul. si apoi se inchide, imi amintesc ca l-am pus la incarcat si l-am lasat asa vreo zi, apoi nu se mai deschidea.
Cred ca trebuie reinstalat softwareul... daca da, cum fac asta?

2 răspunsuri:
| pinkrulz1994 a răspuns:

Nu mai e in garantie? asa am patit si eubig grin.doar cei din service pot face asta din pacatesad
i am so sorry...mp4 ul e cel mai bun prieten al omuluilaughing:X

| hottweet explică:

Nu nu il mai amm. sad
dar ce i-a facut?