| Mirunicamy a întrebat:

am si eu o problema cu tableta, nu vrea sa se mai incarce are baterie:< ceva pareri, din ce cauza:

Răspuns Câştigător
| Johanna_Sara_Amy_1991 a răspuns:

Poate nu.ti mai încarcă încărcătorul... Trebuie sa ti.l schimbi! Daca nu... incearca sa apesi in acelasi timp pe butoanele : de sonor incet/tare, de pornire/oprire si pe cel de,, acasa,,... daca nu merge, spune.mi. sper ca te.am ajutat!

2 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Pai daca nu vrea sa se mai incarce posibil ca o data ai pus-o la incarcat si ai tinut-o prea mult si acum ai dat-o peste cap

| geoluk a răspuns:

Totul ie de la intrare acolo are un micro cip de stabilare si incarcare dl la un serv...dc cu conditia dc bateria nu s-a stricat sau incarcatorul