| dog_9290 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul.Am un Sony Ericsson S500i. Azi nu imi mai recunostea cardul. Dupa o jumatate de ora l-o gasit.Cand am ascultat muzica mi s-o blocat.Nu mergea nici un buton. I-am scos bateria si apoi i-am pus-o la loc.Am incercat sa-l deschid dar nu merge.Imi vibreaza la fel ca atunci cand il deschid si atat. Ce pot sa fac? va rog ajutati-ma!big grin

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Scoate cardul din el si iti merge. E defect cardul, la sonyericsson asa face cand se defecteaza cardul.iti ei altul.

| moldovianu a răspuns:

Pentru anonim:Ai ide macar cum arata un S500? Nu iti mi zic daca il poti desfaci, iti zic eu, ca nu! Si inca ceva, si cei de la service gsm se feresc de ele, eventual zic ca nu au piese pentru elewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca l-ai tinut la frig ca asa am patit si eu cu telefonul meu desfal de tastatura si pune-l intr-un loc calduros si lasa-l asa vreo 2ore si pe urma refal la loc sigur va functiona bafta