| sergiuraul1992 a întrebat:

Buna am si eu o problema la windows experience index imi arata reitingul de 5.6 si inainte era de 5.9 mi-a spus cineva ca e problema cu windows aero desktop nu stiu daca ma puteti ajuta as aprecia mult.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde de ce windows aveai inainte, si de driverii placii video. Daca ai driverii mai vechi, ai rating-ul de 5.9. Daca instalezi cei mai noi driveri pentru acea placa video, este normal sa scada la 5.6, dar performantele sunt aceleasi. bft!