| JohnnyClau a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul. Imi aparuse ecranul negru si nu era de la windows genuine, pc-ul se misca la fel de bine dar ma enerva ca nu mergea sa schimb imaginea de pe desktop asa ca am instalat windowsul din nou. Am instalat windows-ul, acelasi windows, am bagat aceleasi drivere dar laptop-ul se misca foarte greu si pe net cat si in fisierele din el. Si nu stiu ce sa ii fac. Notele din Windows Experience Index au scazut, (procesorul de la 7.3 la 6.9, RAM a ramas la fel 7.2, Grafica AERo a scazut de la 6.9 la 5.3, Grafica la jocui a ramas la fel 6.7 iar HDD a ramas la fel 5.9. Am LAPTOP ACER Windows7Ultimatex64 Procesor i5 2,5-3,1 Turbo, 6 GB RAM, Placa video Nvidia GForce 2GB DDR3! Ce ii pot face sa ruleze la fel ca rapid ca inainte?! Funda

(Laptopul are cam 5-6 luni, si nu raspundeti daca nu stiti, doar ca sa primiti funda, Merci).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu!