| Kmnths a întrebat:

am si eu o problema. Mai demult mi-am pus parola la mesaje, si apoi am dezactivat-o. Si acum vreau sa imi pun din nou, dar orice parola imi pun imi spune ca este incorecta. Parola pe care am avut-o inainte nu o mai stiu. Ce sa fac sa imi pun din nou parola? Funda love struck

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci.Mergi cu telefonul la un service, ti-l fac ei.
Nu o sa te coste prea mult.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Cattuzu a răspuns:

Trebuie sa stii parola aia veche sau sati reinstalezi softul la telefontongue

| rby07 a răspuns:

Pentru a schimba orice cod/parola a telefonului inainte trebuie sa introduci parola veche...ori reseoftezi telefonul si apoi toate parolele devin cele initiale sau primele introduse