| anonimusme a întrebat:

Am si eu o problema tehnica .sa zicem...Am un Samsung Corby si l-am scapat in apa .Cand vreau sa-l deschid el merge,ma rog nu ajung in meniu,nu scrie nimic pe ecran doar se aprinde ecranul.Aveti vreo idee cum pot sa-l repar? si daca m-as duce la un service cat ar costa?

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Incearca sa il desfaci cat de mult poti si sa pui toate componentele intr-un bol cu orez. Lasa-l peste noapte... si poate ai noroc. Succes!

| anonimusme explică (pentru laptopnews):

O intrebare? ai innevunit?laughing

| laptopnews a răspuns (pentru anonimusme):

Ideea era sa il usuci foarte bine! iar orezul asta face - trage apa... e cea mai buna metoda. E alegerea ta daca vrei sa o aplici sau nu! succes!