| crisssmc23 a întrebat:

Buna am si eu un Vodafone 875 smart mini si problema la el e ca atunci cand ascult muzica in media player se aude incet dar daca ma suna cineva si vorbesc la casti se aude tare si clar. Nu are setari de egalizator sau ceva de genu si sincer chiar habar n-am ce sa-i fac. M-am uitat in toate setarile posibile dar degeaba. Are cineva vreo idee ce as putea sa-i fac sa se auda normal cum se aude si cand ma suna cineva si sa nu se mai auda asa incet. Volumul e dat la maximum si tot la fel de incet se aude. Mersi!

2 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Seteaza egalizatorul manual si dal la maxim.Bafta.

| crisssmc23 explică (pentru xFlorin):

Aaa da dar nu are setari de egalizator asta am spus si mai sus, ca daca avea era facut pana acumwinking