| Nicoleta_Andreea_1997 a întrebat:

Am uitat parola de la facebook si nu pot sa o schimb(nici cea de la id nu mi-o aduc aminte). stiti cumva cum as putea sa-mi recuperez contul? Daca se mai poatehee hee... Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| godzila007 a răspuns:

Pai daca nu iti mai sti email-ul e chiar imposibi!

| Nicoleta_Andreea_1997 explică (pentru godzila007):

Asta e happy.

| godzila007 a răspuns (pentru Nicoleta_Andreea_1997):

Incearca sa iti faci un alt cont...si parola scrio pe interiorul unei usi din mobila!

| SpecialK47 a răspuns:

Fa-ti alt id pentru mess, iar apoi il schimbi cu asta pe care ti-o faci.
Daca poti intra pe facebook atunci securizeasa-ti contul cu numarul de telefon iar apoi la fiecare logare (dupa ce iti schimbi idul) o sa primesti un cod pe telefon si vei fi protejata de hackeri... Dar daca chiar nu te poti loga incearca sa iti spargi tu tie contul sau sa ii spui la un prieten sa ti-l sparga. happy